Neohodnotené

Paralyzer Beast Defense Panther 2

Beast Defense Panther II, eletrický paralyzér s výkonom 2.500.000 V, integrovaný akumulátor, dobíjanie cez Micro USB, ergonomická rukoväť, LED svietidlo, silný výboj, poistka proti zneužitiu.

 

 

Skladom (2 ks)
Kód: 735
Značka: Beast Defense
€39,20
Kategória: Sebaobrana 18+
Záruka: 2 roky

Paralyzér Beast Defense Panther 2

Nová edícia populárneho paralyzéra Panther, ktorá novo prináša dobíjanie cez Micro USB port. Paralyzér tak možno ľahko dobíjať z PC, notebooku, power banky, napájacieho adaptéra mobilných telefónov a iných zdrojov s parametrami max. 5V a 2000 mA.

Vzhľadom k výkonu až 2,5 mil. Volt je paralyzér Panther napájaný integrovaným akumulátorom. Nielen pre vyšší komfort bol použitý nový typ akumulátora, ktorým sa docielilo zníženie hmonosti paralyzéra na 89 g.

Rovnako tak iste oceníte indikáciu stavu nabitia. V prípade, že prebieha dobíjanie paralyzéra, indikačná dióda svieti na červeno. Po plnom nabití paralyzéra Beast Defense Panther 2 sa dióda zmení na zelenú.

Tvarom paralyzér Beast Defense Panther 2 zodpovedá svojmu predchodcovi. Celková dĺžka zostala 130 mm. Pogumovaný polymér s ergonomickým tvarom vyhovoval, preto nepotreboval vylepšiť.

Paralyzér je viac účelový vďaka zabudouvé LED dióde. Paralyzér tak nemusí byť využívaný len na vytvorenie výboja, ale aj ako svietidlo.

Súčasťou dodávky je pútko na predlaktí, ktoré je zároven poistkou proti zneužitiu paralyzéru. Táto poistka musí byť vsunutá do paralyzéra inak je funkcia výboja neaktívna. Toto zabezpečenie je veľmi vhodné v prípadoch, keď by sa útočníkovi podarilo vyraziť Vám paralyzér Beast Defense Panther II z ruky. Ďalej v obsahu balení nájdete dobíjací kábel s konektormi USB a Micro USB, a tiež puzdro na opasok.

Všetko je balené v darčekovom masívnom plastovom kufríku.

Parametre

k produktu Paralyzer Beast Defense Panther 2
Napätie [Volt] 2500000
Typ batérie integrovaný akumulátor
Multifunkčný áno
So svetlom áno
Celková výška [mm] 44.5
Celková dlžka [mm] 130
Hmotnosť [g] 89
 
 

Obsah balenia

  • Paralyzér Beast Defense Panther II
  • Puzdro na opasok
  • Napájací kábel USB
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík