Neohodnotené

CZ P-09 9x19 D+P

Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, Nákupného povolenia a Občianskeho preukazu. Nezasielame.   

Nákup na predajni
Kód: 992
Značka: CZ
€650
Kategória: Česká zbrojovka
Záruka: 2 roky

Inovatívne materiály
Pre rám CZ P-09 bol použitý moderný, mechanicky a teplotne veľmi odolný polymér, zosilnený sklenými vláknami. Nová povrchová úprava záveru, hlavne a ďalších drobných dielov výrazne zlepšuje odolnosť zbrane proti akémukoľvek mechanickému poškodeniu a zvyšuje aj jej korozívnu odolnosť.

Strelecký komfort
Tasenie, zamierenie aj práca so spúšťa je veľmi intuitívne. Bol minimalizovaný spätný ráz, zbraň sa prirodzene vracia na zámernú aj pri rýchlejšej streľbe a je dobre ovládateľná. V oblasti ergonómie došlo k celkovému zaobleniu, odstráneniu ostrých hrán a pridaniu predných naťahovacích drážok. Vyvinutý bol tiež nový tvar kohútika a spúšte pre lepší komfort pri streľbe a manipulácii. Súčasťou balenia sú tri vymeniteľné chrbty rukoväte (veľ. S, M, L) umožňujúce prispôsobiť zbraň potrebám strelca. Pištoľ disponuje výnimočnou kapacitou 19+1 rán v kalibri 9x19, či 15+1 rán v kalibri .40 S&W. Štandardizované sú aj nové oceľové mieridlá s troma luminiscenčnými bodmi s dlhým dosvitom.
Omega
Zachovaný bol osvedčený spúšťový mechanizmus Omega, ktorý okrem iného umožňuje jednoduchú voľbu medzi bezpečnostnými prvkami zbrane – manuálnou poistkou či vypúšťaním napnutého kohútika na bezpečnostný ozub. Ovládače sú obojstranné, otočiteľná je tiež zádržka zásobníka. Každá jedna zbraň je továrni nastreľovaná na 25 metrov.
Parametre:
Kaliber 

9mm LUGER (9,8")
Kapacita zásobníka 19
Rám _polymérový
Celková dĺžka _205mm
Dĺžka hlavne _115mm
Výška zbrane _147mm
Šírka zbrane _37mm
Hmotnosť _840g