Neohodnotené

OPSMEN M32 chrániče sluchu pieskové

Spoľahlivé elektronické chrániče sluchu s mikrofónom

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 552
Značka: OPSMEN
€69,90
Kategória: Ochrana sluchu a zraku
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Elektronické chrániče sluchu Opsmen Earmor M32 sú ideálne pre taktické použitie. Jednoducho a spoľahlivo chránia sluch pred zvýšenou hlučnosťou pri streľbe, ale zároveň zabezpečujú prienik zvuku, ktorý nepoškodzuje Váš sluch, čím umožňuje sústrediť svoju pozornosť na lov, streľbu a komunikáciu.

Dodávajú sa s Nexus TP-120 (U-174) Military Connector (NATO STD) pre PTT Push to talk - stlač a rozprávaj (nie je kompatibilný so Z Tac PTT) a odnímateľným obojstranným mikrofónom, ktorý je možné prispôsobiť podľa potreby, pomáha užívateľovi bez prekážok komunikovať aj pri taktických situáciách.

Pred náhodným zapínaním sú vybavené funkciou Anti-false - stlačením a podržaním tlačidla zapínania 3 sekundy slúchadla zapnete / vypnete. Odnímateľný mikrofón možné upevniť na pravú aj ľavú stranu.

Ušné chrániče sú nízko-profilového dizajnu s ovládaním na pravej strane. Odstupňované nastavenie zvyšovania a znižovania hlasitosti pomocou tlačidiel. Štyri úrovne hlasitosti 0 - 3 - 6 - 9 dB. Potláčajú hluk nad 82 dB. Hodnoty tlmenia NRR 22 dB.

Zosilňujú nízkoúrovňové zvuky. Dynamické sledovanie hlasu zlepšuje zrozumiteľnosť reči. Chránia pred elektromagnetickými a rádio-frekvenčnými vlnami. 

Vynikajúce pohodlné náušniky pre dokonalú tesnosť. Skladacie pre rýchle a jednoduché skladovanie a ochranu. Odolnosť voči nárazom zabezpečená vďaka 3mm polykarbonátom. Odolné voči vode IPX-5. Napájanie zabezpečujú dve 1,5V AAA batérie, po 4 hodinách sa automaticky vypínajú. Výdrž batérií cca. 350 hodín.

Farba: piesková hnedá

Fotky sú ilustračné.