2 hodnotenia

BoreTech ELIMINATOR (118ml)

BoreTech ELIMINATOR je profesionálny a vysoko účinný čistič vývrtu hlavne
Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: BORETECH ELIMINATOR 473ML BORETECH ELIMINATOR -118ML- Zvoľte variant
Značka: Boretech
€39 €22 od €22
Kategória: Čistenia a oleje
Záruka: 2 roky

BoreTech Eliminator je revolučný patentovaný čistič vývrtu hlavne, ktorý si veľmi rýchlo našiel svoju pozíciu na špici "čistiaceho" priemyslu
Je výsledkom dlhodobých výskumov v oblasti chemického vývoja a spĺňa rôznorodé požiadavky moderných strelcov. Navyše je úplne ekologicky nezávadný.
Eliminator rýchlo rozpúšťa karbón, olovo, meď a korozívne zvyšky.
Eliminator je 100% bezpečný pre vývrt, bez zápachu.
Vysoko cenená značka medzi profesionálmi.


BoreTech Eliminator je revolučný patentovaný čistič vývrtu hlavne, ktorý si veľmi rýchlo našiel svoju pozíciu. Základné zloženie Eliminatoru je založené na chemickom zložení ktoré sa nepodobá ničomu v minulosti, čo bolo používané na strelecké čistenie. Výhodou Eliminátora je schopnosť zároveň rozpúšťať a čistiť ako nánosy karbónu tak aj medi, ktoré vznikajú pri streľbe.
Eliminator sa špeciálne zameriava na chemické rozpúšťanie a uvoľňovanie karbónu z povrchu vývrtu aj v záhyboch drážok. Jeho chemické zloženie napomáha chemickej reakcii, ktorá výrazne skracuje a uľahčuje mechanické čistenie. Nie je potrebné vykonávať toľko mechanických čistiacich procedúr s bronzovou kefkou a vyterákmi, ako u bežných prostriedkov.
Proces čistenia je dvojkrokový. Eliminator najskôr rozloží pomedenie v hlavni a zmení svoje elektrolytické vlastnosti. Potom špeciálne vyvinutým spojivom na seba naviaže zvyšky medi aby sa ďalej neukladali vo vývrte hlavne. A potom ďalej pokračuje v rozpúšťaní karbónu a to v nezriedenej forme, takže neklesá účinnosť chemického čistenia.
Ďalšou výhodou Eliminátora je, že obsahuje inhibítory hrdze, ktoré pomáhajú ochrániť Vašu zbraň aj po čistení. Stačí po čistiacej procedúre prejsť hlaveň posledným vyterákom s Eliminatorom a tým svoju hlaveň chránite proti korózii.
Nezáleží na tom, či je Vaša hlaveň z vysokouhlíkovej ocele, alebo z nerezovej. Eliminator je bezpečný po akúkoľvek dobu.
BoreTech Eliminator je bez pochýb prémiový produkt, špičkový čistič uznávaný profesionálmi v odbore, ktorý výrazne zrýchli a zefektívni čistiacu procedúru, vyčistí zvyšky medi aj karbónu. Je netoxický, bez nebezpečných prímesí, a bez zápachu, ... na rozdiel od bežných čistiacich prostriedkov. BoreTechu môžete veriť, pretože si veľmi zakladá na kvalite svojich výrobkov a nemusíte pri tejto značke očakávať "akýkoľvek háčik".

"BoreTech ... my nastavujeme štandardy"