Neohodnotené

Shadow Systems MR920 Elite - závit

Špičkovo nabitý kompaktný model MR920 Elite, s vybratiami na závere, hlavňou so závitom a prípravou na kolimátor.

Vypredané

Nákup na predajni
Kód: 816
Značka: Shadow Systems
€1 690
Kategória: Novinky
Záruka: 2 roky
ss 1610 shadow systems 9 mm luger pistol left
Novinka

MR920 je funkciami nabitá pištoľ kompaktnej veľkosti, ktorá je navrhnutá tak, aby fungovala s existujúcimi puzdrami, zásobníkmi a výstrojom pre Glock 19.

 

Rám MR920 má konfigurovateľnú ergonómiu. Vymeniteľné chrbtové gripy umožňujú strelcom nastaviť uhol úchopu tak, aby zodpovedal ich potrebám. Predĺžený bobrí chvost a agresívny chránič spúšte prispievajú k celkovému v zníženiu spätného rázu a zvýšeniu ovládateľnosti. Textúra rukoväte rámu je dostatočne agresívna na to, aby udržala zbraň pevne v ruke strelca bez toho, aby bola nepohodlná na každodenné nosenie.

Hlaveň vysokej kvality je konvenčne drážkovaná a špirálovito obvodovo drážkovaná, aby sa zlepšilo odvádzanie nečistôt. MR920 sú k dispozícii so závitovými hlavňami pre  použitie úsťových zariadení. Hliníková spúšť s plochým povrchom je odolná a disponuje  pádovou poistkou. Odpor spúšte  4,5-5,0 libier poskytuje ostrý, dobre hmatateľný reset.

Záver MR920 má ergonomicky vylepšený profil v miestach úchopu a smerové drážkovanie v prednej aj zadnej časti ako aj na hornej strane pre ľahkú manipuláciu pri používaní zbrane.

 

Pištole Shadow Systems majú jeden z najlepších montážnych výrezov pre uchytenie optiky vo svojej triede, ktorý je vhodný pre väčšinu hlavných značiek optiky RDS priamo namontovaných na závere, bez zbytočných dosiek alebo adaptérov. Vyskúšajte niektorú z testovaných optík nižšie:

Napríklad :
Holosun: 407c, 507c, 508-T // Leupold: DeltaPoint Pro // Shield: RMSc // SIG: Romeo 1 Pro // Swampfox: Liberty, Justice, Kingslayer // Trijicon: RMR, SRO // TruGlo: Trutec // Vortex: Viper...

 

Pištoľ je dodávaná v kvalitnej textilnej taške vrátane dvoch zásobníkov s kapacitou 15r. zámkom a manuálmi.

 

Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, Nákupného povolenia a Občianskeho preukazu.