Neohodnotené

CZ P-07 9X19 SR 1/2x28

Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, Nákupného povolenia a Občianskeho preukazu. Nezasielame.  

Nákup na predajni
Kód: 983
Značka: CZ
€690
Kategória: Česká zbrojovka
Záruka: 2 roky

Kompaktná SA/DA pištoľ s vonkajším kohútikom a vysoko odolným polymérovým rámom.
 
Tento mimoriadne obľúbený model vyniká presnosťou a spoľahlivosťou za všetkých klimatických podmienok a je určený najmä pre ozbrojené zložky a na skryté nosenie. Hlaveň je na ústi vybavená závitom 1/2x28
 

Inovatívne materiály:
Nová povrchová úprava záveru, hlavne a niektorých ďalších funkčných dielov výrazne zvyšuje odolnosť zbrane proti mechanickému poškodeniu a odolnosť voči korózii. Nový materiál rámu zbrane je posilnený sklenými vláknami a zabezpečuje tak stopercentnú rozmerovú stabilitu a pádovú odolnosť.

Strelecký komfort:
Vymeniteľné chrbty rukoväte umožňujú prispôsobiť zbraň a  ergonómiu  potrebám užívateľa. Dodávané sú v troch veľkostiach S, M, L a sú štandardnou súčasťou balenia. Celá zbraň je zaoblená a boli odstránené ostré hrany. Pridané boli predné naťahovacie drážky pre pohodlnú manipuláciu so záverom. Nový dizajn získala tiež spúšť a kohút zbrane. Kapacita zásobníka je 15 rán v kalibri 9×19 a 12 rán v kalibri .40 S & W. Táto kapacita môže byť ďalej navýšená prostredníctvom pätiek zásobníka, ktoré sú súčasťou balenia, na 17 (9×19) respektíve 15 (.40 S & W) rán.