Neohodnotené

Naťahovacia páka Strike industries LATCHLESS

Strike Latchless Charging Handle predstavuje ďalší krok vpred pre AR 15.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 1359
€64
Kategória: Drobné diely
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…
Snímka obrazovky 2023 11 22 o 10.57.49
Novinka

Strike Latchless Charging Handle predstavuje ďalší krok vpred pre AR 15.

Jednoduchá vo svojom prevedení, ale robustná a spoľahlivá, revolučná rukoväť Strike Latchless Charging Handle ponúka kovanú konštrukciu 7075, efektívne bočné odvetrávanie plynu a pevné a pohodlné rozhranie pre používateľa.

Spoľahlivé zablokovanie prijímača je dosiahnuté pomocou nového skrytého pružinového mechanizmu, ktorý využíva zásuvku nabíjacej rukoväte v hornom kanáli nabíjacej rukoväte prijímača.

Tento kanál má prirodzený polomer, ktorý sa nebude rýchlo opotrebovávať ako vonkajší, 90-stupňový okraj štandardnej oblasti CH západky horného prijímača. Plochá dosadacia plocha pružiny je oveľa väčšia ako oceľové guľôčkové ložisko, roznáša sila a opotrebováva sa na väčšej ploche.

Zvýšená životnosť je jednou z výhod tohto typu systému, rovnako ako pohodlie a pokoj v duši, ktoré pochádzajú z nedostatku pohyblivých alebo vonkajších komponentov, ktoré sa môžu zlomiť alebo zachytiť/zachytiť o vaše vybavenie a cudzie predmety.

Pevná hliníková konštrukcia je odolná a poskytuje pevný montážny bod pre ISO Tabs, prídavný komponent, ktorý zväčšuje plochu pre tých, ktorí používajú veľkú optiku a/alebo ruky v rukaviciach.

Čechy:
- Čistá hmotnosť: 26 g
- Vylepšená životnosť oproti konkurenčným dizajnom
- Obojručná architektúra
- Jednoduchý, elegantný dizajn bez zádrhelov
- Vysokoúčinné plynové prieduchy
- 7075 kovaná hliníková konštrukcia
- Možnosti modulárnej rozšírenej západky už čoskoro