Neohodnotené

Shield Reflex Mini Sight XL, 4 MOA, Glass Lens

Novinka 2023. Mikrokolimátor so zväčšenou XL šošovkou a permanentným osvetlením zámerného bodu od popredného anglického výrobcu SHIELD SIGHTS

Na objednávku - do 5 pracovných dní (1 ks)
Kód: 1135
Značka: SHIELD SIGHTS
€569,40
Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky

Novinka 2023. Mikrokolimátor so zväčšenou XL šošovkou a permanentným osvetlením zámerného bodu od popredného anglického výrobcu SHIELD SIGHTS. XL šošovka je o 80% väčšia ako u súčasného radu Mini-Sight, vďaka čomu je možné nájsť zameriavací bod oveľa skôr, čím sa skráti čas zamerania i frekvencia jednotlivých výstrelov. Odolné telo vyrobené z leteckého hliníka s eloxovaným matným povrchom vydrží aj ten najtvrdší spätný ráz. Prevedenie Glass Lens s novou Deluxe sklenenou šošovkou pre maximálnu optickú kvalitu a odolnosť proti poškriabaniu. Nová LED dióda so zvýšenou účinnosťou poskytuje najlepšie parametre vo svojej triede.

Úsporná červená LED s premenlivou intenzitou (žiadny laser), prispôsobuje úroveň svetla podľa okolitých podmienok, čo poskytuje optimálnu viditeľnosť zámerného bodu proti cieľu a predlžuje životnosť batérie. Rozsah jasu: Najnižší - kompatibilný s nočným videním. Najvyšší - viditeľný proti oblohe za jasného denného svetla. Montáž priamo na pištol alebo cez príslušnú montážnu platničku. Pri výmene batérie je nutná demontáž kolimátoru zo zbrane.

PARAMETRE:

Veľkosť zámerného bodu: 4 MOA
Konštrukcia: letecký hliník
Šošovka: číre sklo Deluxe + antireflexná vrstva
Úprava jasu: automatická
Odolnosť voči dažďu: áno
Vodotesnosť: nie
Napájanie: 3V lithiová batéria CR2032
Výdrž: 12 až 36 mesiacov (v závislosti od svetelných podmienok)
Rozmery: 41 x 34 x 23 mm (dĺžka x šírka x výška)
Hmotnosť vrátane batérie: 19 g