Neohodnotené

Svetlo na zbraň Olight BALDR RL 1120 lm červený laser

  • Montáž na všetky Picatinny a Weaver lišty
  • Nastaviteľný 5 mW červený laser
  • Dosvit neuveriteľných 240 metrov
  • Obojstranný zadný spínač
  • Až 99% priepustnosť svetla
  • Výkon až 1120 lm
Položka bola vypredaná…
Skladom
Kód: 543
Značka: Olight
€155,95
Kategória: Na zbrane
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

BALDR RL je profesionálne svetlo na zbraň s červeným laserovým zameriavačom a bielou LED diódou. LED svetlo je vhodné na Picatinny (MIL-STD-1913) alebo Glock. Vďaka dvom batériám CR123A je maximálny výkon BALDR RL 1120 lúmenov.Neutrálna biela LED a TIR šošovka zaisťuje robustné vyhľadávacie svetlo. Biele svetlo LED je možné nastaviť aj na 300 lúmenov nepretržitého osvetlenia. Lúč vyžarovaný červeným laserom je jasne viditeľný pre presné zameranie. BALDR RL je vysokokvalitná voľba pre profesionálnych používateľov s vynikajúcou ľahkosťou použitia, vysokým jasom a extrémne veľkým výkonom.

 

Inštalácia a odpojenie svetla je ľahké a to stlačením, alebo uvoľnením bočného výkyvného ramena. Hlavné telo baterky je vyrobené zo zliatiny hliníka pre extrémne vysokú pevnosť a spoľahlivosť. BALDR Pro je kvalitná voľba pre profesionálnych používateľov s vynikajúcou ľahkosťou použitia, vysokým jasom a extrémne výkonným výkonom.

 

Jedinečné LED svietidlo na zbraň OLIGHT BALDR s kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Baldr obsahuje tri dostupné nastavenia svetla: môžete si vybrať iba LED svetlo, len laser alebo laser v kombinácií s LED svetlom. Môžete ho upevniť na akúkoľvek Picatinny alebo Weaver lištu. Montuje sa rýchlo a pohodlne pomocou rýchloupínacej montáže. Unikátna montáž má absolútne tichý kĺbový uzamykací mechanizmus. Svietidlo namontujete a demontujete jednoducho a bezproblémovo či už cez deň alebo v noci.

Baldr je vysoko výkonný nástroj na sebaobranu, ktorý oslepí protivníka v tesnej blízkosti v interiéri a zároveň ponúka extrémne dlhú vzdialenosť pre perfektné použitie na puškách ako je AR-15. 

Technická špecifikácia:

Svetelný výkon - úroveň 1 1120 lm - 500 lm - 1 + 120 minút (laser zapnutý), 1 + 125 minút (laser vypnutý)
Svetelný výkon - úroveň 2 300 lm - 225 minút (laser zapnutý), 240 minút (laser vypnutý)
Dosvit: 240 m
Intenzita lúča: 14400 cd
Odolnosť voči vode: IPX-4 (odolné proti silnému prúdu striekajúcej vody)
Odolnosť voči pádu: z výšky 1 m
Stroboskop: Áno
Napájanie: 2x CR123A
Rozmery: 84 x 36,5 mm
Hmotnosť: 129 g


Obsah balenia:

  • 1x Svietidlo OLIGHT Baldr RL na zbraň
  • 1x Kľúč T6/T8
  • 2x Batéria CR123A 1600 mAh
  • 1x Návod v slovenskom jazyku