Neohodnotené

Tlmič Grand Power GP 22 M12x1,5

Tlmič hluku výstrelu od spoločnosti Grand Power pre zbrane kalibru .22lr.

Nákup na predajni (2 ks)
Kód: 807
Značka: Grand Power
€119,90
Kategória: Tlmiče
Záruka: 2 roky

Tlmič hluku výstrelu GP22 je založený na expanznom princípe. Pri výstrele sú horúce plyny vedené z ústia hlavne do série komôr v tele tlmiča, ktoré vzájomne oddeľuje expanzná vložka, zložená z prepážok v tvare písmena V, ktoré tieto plyny spomaľujú.Týmto dochádza k spomaleniu a ochladeniu plynov a tlmič účinne bráni vzniku tresku, ako jednej zo zložiek hlukového prejavu výstrelu.


Tlmič hluku výstrelu nedokáže potlačiť sonický tresk spôsobený prekročením rýchlosti zvuku strelou, preto je pre dosiahnutie maximálneho efektu vhodné použitie podzvukového streliva (označené SUBSONIC SUPPRESSOR..).


Expanzia plynov prebieha v telese tlmiča, čím dochádza zároveň k eliminácii svetelného záblesku na ústí, pričom však efektivita eliminácie záblesku závisí najmä od použitého streliva.

Povrch oceľových častí tlmiča je ošetrený technológiou Tenifer-QPQ na ochranu proti korózii. Použitý materiál zaisťuje trvanlivé a spoľahlivé uchytenie tlmiča na zbrani, čo je základným predpokladom bezpečnosti tlmiča.

Tlmič je určený na priame uchytenie na hlaveň opatrenú zodpovedajúcim závitom, závitovou redukciou alebo závitovým adaptérom. Dĺžka závitu je postačujúca na zaistenie súososti tlmiča s hlavňou zbrane.

Spoľahlivý a jednoduchý tlmič hluku výstrelu.