Neohodnotené

Shield Mini Sight 2.0, 4 MOA, Glass Lens

SMS 2.0 je nová verzia slávneho mikrokolimátora s permanentným osvetlením a sklenenou šošovkou od popredného anglického výrobcu SHIELD SIGHTS.

Do 5 pracovných dní (1 ks)
Kód: 1102
Značka: SHIELD SIGHTS
€370
Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky

SMS 2.0 je nová verzia slávneho mikrokolimátora s permanentným osvetlením a sklenenou šošovkou od popredného anglického výrobcu SHIELD SIGHTS. Verzia 2 prichádza s úplne novým dizajnom vyrobeným zo silnejšieho nylonového polyméru plneného sklom. Prevedenie Glass Lens používa šošovku z technológiou číreho skla pokrytého antireflexnou vrstvou, vďaka čomu je zabezpečená najvyšia optická kvalita a odolnosť proti poškriabaniu.

Úsporná červená LED s premenlivou intenzitou (žiadny laser), prispôsobuje úroveň svetla podľa okolitých podmienok, čo poskytuje optimálnu viditeľnosť zámerného bodu proti cieľu a predlžuje životnosť batérie. Rozsah jasu: Najnižší - kompatibilný s nočným videním. Najvyšší - viditeľný proti oblohe za jasného denného svetla. Montáž priamo na pištol alebo cez príslušnú montážnu platničku. Pri výmene batérie je nutná demontáž kolimátoru zo zbrane.

PARAMETRE:

Veľkosť zámerného bodu: 4 MOA
Konštrukcia: polymér plnený nylonovým sklom
Šošovka: číre sklo + antireflexná vrstva
Úprava jasu: automatická
Odolnosť voči dažďu: áno
Vodotesnosť: nie
Napájanie: 3V lithiová batéria CR2032
Výdrž: 12 až 36 mesiacov (v závislosti od svetelných podmienok)
Rozmery: 42 x 23 x 22 mm (dĺžka x šírka x výška)
Hmotnosť vrátane batérie: 17.5 g