Neohodnotené

Shield Reflex Mini Sight Waterproof Heavy Duty, 4 MOA, Glass Lens

Vodotesný mikrokolimátor s Heavy Duty pancierovým rámom a permanentným osvetlením zámerného bodu od popredného anglického výrobcu SHIELD SIGHTS.

Na objednávku - do 5 pracovných dní (1 ks)
Kód: 1138
Značka: SHIELD SIGHTS
€663
Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky

Vodotesný mikrokolimátor s Heavy Duty pancierovým rámom a permanentným osvetlením zámerného bodu od popredného anglického výrobcu SHIELD SIGHTS. Zosílená konštrukcia z leteckého hliníka s eloxovaným matným povrchom s vodotesnosťou do hĺbky 20 metrov po dobu viac ako 30 minút. Heavy Duty pancierový rám sa dá v prípade potreby zníženia profilu demontovať. Prevedenie Glass Lens používa šošovku z technológiou číreho skla pokrytého antireflexnou vrstvou, vďaka čomu je zabezpečená najvyšia optická kvalita a odolnosť proti poškriabaniu. Nová elektronika poskytuje najlepšie parametre vo svojej triede.

Úsporná červená LED s premenlivou intenzitou (žiadny laser), prispôsobuje úroveň svetla podľa okolitých podmienok, čo poskytuje optimálnu viditeľnosť zámerného bodu proti cieľu a predlžuje životnosť batérie. Rozsah jasu: Najnižší - kompatibilný s nočným videním. Najvyšší - viditeľný proti oblohe za jasného denného svetla. Montáž priamo na pištol alebo cez príslušnú montážnu platničku. Pri výmene batérie je nutná demontáž kolimátoru zo zbrane.

PARAMETRE:

Veľkosť zámerného bodu: 4 MOA
Konštrukcia: letecký hliník
Šošovka: číre sklo + antireflexná vrstva
Úprava jasu: automatická
Odolnosť voči dažďu: áno
Vodotesnosť: áno
Napájanie: 3V lithiová batéria CR2032
Výdrž: 12 až 36 mesiacov (v závislosti od svetelných podmienok)
Rozmery: 42 x 23 x 22 mm (dĺžka x šírka x výška)
Hmotnosť vrátane batérie: 17.5 g