Neohodnotené

Kolimátor Delta Optical MiniDot HD 26 2MOA

Delta Optical Mini Dot HD 26 je  všestranný kompaktný kolimátor, ktorý je určený na montáž na pištoľ, brokovnicu, AK, VZ58...

Skladom (1 ks)
Kód: 1239
Značka: Delta Optical
€275
Kategória: DELTA Optical
Záruka: 2 roky

Jedná sa o druhú generáciu taktických zameriavačov vyrobených v Japonsku. Tento model váži len 40 g a je schopný odolať spätnému rázu loveckých a športových zbraní až do 6500 J.

Výšku červeného bodu a bočnú korekciu možno nastaviť pomocou dvoch imbusových skrutiek. Napájanie zabezpečuje batéria CR2032. Balenie obsahuje montáž na 22 mm lištu.

Červený bod má optimálnu veľkosť 2 MOA s manuálnym nastavením intenzity, systémom automatického vypnutia pri slabom osvetlení a funkciou pamäte poslednej úrovne jasu. Dve bočné tlačidlá označené šípkami slúžia na zapnutie a zmenu intenzity jasu.

Jeden z mála kolimátorov vhodných pre montáž na záver samonabíjacej pištole ako ja rail pušky a to vďaka montáži priamo v balení.  Veľmi jasná bodka je perfektne viditeľná aj cez deň, bez ohľadu na svetelné podmienky okolitého prostredia. Má robustnú konštrukciu, ktorá je odolná voči poškodeniu a spätnému rázu. O-krúžky zabraňujú prenikaniu vlhkosti, prachu a nečistôt, spoľahlivosť kolimátora je tak zabezpečená vo všetkých prostrediach. Vonkajšie šošovky sú potiahnuté vrstvou, ktorá ich chráni pred poškriabaním. Funkcia auto vypnutia maximalizuje životnosť batérie. Výdrž batérie CR2032 pri najvyššom výkone je približne 50 000 hodín. Veľkosť objektívu je 26 x 21 mm.

 Parametre produktu

  • Jednoduchá montáž a demontáž
  • Dokonalý kompaktný kolimátor pre krátke zbrane
  • Jasná bodka s výbornou svetelnosťou
  • Veľkosť bodu 2 MOA
  • Moderná a odolná konštrukcia
  • Odolný voči spätnému rázu